Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:

Kierownik M-GOPS - Justyna Krzystaszek – pok. nr 8
j.krzystaszek@mgopsos.pl

 

Z-ca Kierownika MGOPS - Marzena Grzybowska - Jankowska – pok. nr 11
m.jankowska@mgopsos.pl

 

Księgowość - pok. nr 6

Główna Księgowa - Joanna Grub - j.grub@mgopsos.pl

Księgowa - Joanna Ścisłowska - j.scislowska@mgopsos.pl

Księgowa - Elżbieta Dzięgielewska - e.dziegielewska@mgopsos.pl

 

Kasa - pok. nr 7

Dorota Węglowska - d.weglowska@mgopsos.pl

 

Pracownicy socjalni 

pok. nr 8

Justyna Rudnik - j.rudnik@mgopsos.pl

pok. nr 11

Zuzanna Jany - z.jany@mgopsos.pl

pok. nr 12

Renata Kaźmierczak - r.kazmierczak@mgopsos.pl

Piotr Szymanek - p.szymanek@mgopsos.pl

pok. nr 14

Anna Włodarczyk - a.wlodarczyk@mgopsos.pl

Marzena Guzowska - m.guzowska@mgopsos.pl

Mirosława Łamasz - m.lamasz@mgopsos.pl

 

Asystent Rodziny

pok. nr 8

Tomasz Osiński - t.osinski@mgopsos.pl

 

Sekcja Świadczeń

pok. nr 10

Ewelina Paszkiewicz - e.paszkiewicz@mgopsos.pl

Oliwia Frąk - o.frak@mgopsos.pl

Joanna Curyło - j.curylo@mgopsos.pl

 

 

Usługi opiekuńcze - pok. nr 5

p.o. Kierownik - Marzena Kosior - m.kosior@mgopsos.pl

 

 

Opiekunki - pok. nr 5

Edyta Augustyniak

Joanna Bąk

Danuta Karkos

Maria Kuśnierz

Ewa Szczawińska

Dorota Tomal

Jadwiga Urbańska

Małgorzata Wicińska

Justyna Wróblewska

Kaczmarczyk Dorota

 

 

Dodatki mieszkaniowe, kadry - pok. nr 5

Iwona Korta - i.korta@mgopsos.pl

 

 

Świadczenia alimentacyjne - pok. nr 4

Aleksandra Gerłowicz-Mazur - a.mazur@mgopsos.pl

Anna Szymczak - a.szymczak@mgopsos.pl

 

Świadczenia rodzinne - pok. nr 10

Sylwia Sadowska - s.sadowska@mgopsos.pl

Aleksandra Kaczmarczyk - a.kaczmarczyk@mgopsos.pl

 

 

 

 

Świadczenia wychowawcze-koordynacja, dodatek osłonowy, przeciwdziałanie przemocy w rodzinie - pok. nr 15

Aneta Wacławska - a.waclawska@mgopsos.pl

 

Kontrola zarządcza i RODO - pok. nr 15

Anna Ozimina - a.ozimina@mgopsos.pl

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny